Ремонт поврежденной электропроводки

Ремонт електропроводки

Ремонт електричної проводки

У наш час, коли з’явилося багато побутової техніки та комп’ютерів, стара проводка не витримує великих навантажень. Ремонт електропроводки може бути плановим чи аварійним. При аварійному ремонті найголовніше відновити електропостачання, а для цього потрібно швидко знайти причину. При плановому ремонті складається план робіт, закупівля необхідних матеріалів і потім розпочинаються підготовчі роботи.

Усі роботи, пов’язані з ремонтом електропроводки, досить складні та потребують спеціальних знань та навичок. Тому роботу краще довірити професіоналам, які швидко і якісно виконають будь-яке завдання.

Досвідчений електрик завжди прийде на допомогу, ще й дасть вам слушні поради та рекомендації щодо використання електроприладів.

Найефективніший спосіб позбавитися всіх проблем, пов’язаних з електрикою, це повна заміна електропроводки. Але це завжди можливо. У будинках, які збудовані більше двадцяти років тому, найчастіше потрібна заміна або ремонт електропроводки, така сама ситуація трапляється і в новобудовах, де проводка нова, мідна, але виконана не дуже якісно. Часто порушено ізоляцію кабелю, з’єднання взагалі виконані жахливо. Хто хоче бути спокійним та впевненим у безпеці, потрібно викликати спеціалістів для діагностики.

Перед початком робіт, пов’язаних з електропроводкою необхідно скласти чіткий план розміщення меблів та електропобутової техніки. Тоді буде зрозуміло, де і скільки ставити розеток, вимикачів, виконується схема розведення електроенергії, підбирається щитове обладнання. Окремо встановлюють розетку електричної плити. До приміщень, де є багато потужних електричних приладів, треба проводити окремі лінії з автоматами. Насамперед, у процесі заміни електропроводки, треба поставити новий щит. Якісний та грамотний ремонт означає наявність ефективного освітлення та зручного розташування розеток, вимикачів та електричних приладів. Найбільше споживання електроенергії відбувається на кухні, до таких потужних приладів, як духовка, пральна машина, мікрохвильова піч треба прокладати окремі кабелі. Електробезпеку треба завжди ставити на перший план, і жодні дизайнерські перетворення не повинні впливати на роботу спеціалістів.

Якщо ремонт виконуватимуть фахівці, це не займе багато часу. Капітальний ремонт усієї електрики, приведе до сучасних норм, підвищить безпеку та довговічність безперебійного функціонування електромережі. Намагатися зробити роботу самостійно не варто навіть якщо вам здається, що все дуже просто. Заощадити трохи може і вийде, але це загрожує провокуванням великого та серйозного ремонту.

Діагностика та ремонт електропроводки

Вартість : договірна
Час роботи :3-8 годин
Телефон : (099)100 5264

Якщо ви хочете, щоб ми здійснили пошук пошкоджень проводки, дзвоніть