Ремонт электрических теплых полов

Ремонт електричної теплої підлоги

Обрив та замикання теплої підлоги

Пошук обривів і замикань у системі електричних «Тепла підлога» може проводитися за допомогою спеціальних приладів. Розкривати покриття повністю немає необхідності, проводиться сканування поверхні для пошуку місця пошкодження. Необхідно дізнатися про схему укладання для визначення місця пошкодження нагрівального кабелю. Знайти обрив або інші пошкодження теплої підлоги допоможуть спеціальні прилади, яких немає в домашніх умовах. Майстри, які займаються обслуговуванням та ремонтом теплої підлоги, проведуть швидку та якісну діагностику та вирішать усі ваші проблеми.

Системи «Тепла підлога» монтуються під плитку, ковролін, лінолеум, ламінат і т.д., зручні у використанні і забезпечують комфортні умови для проживання. Як і будь-яка техніка, з часом система може вийти з ладу. Причин, через які тепла підлога не працює, не дуже багато:

-виробничий брак у роботі  нагрівального кабелю

-ремонтні роботи

-порушення при встановленні

Якщо при включенні теплої підлоги спрацьовує автомат захисту, значить відбувається замикання в нагрівальному або силовому кабелі, а ще може бути порушена ізоляція. У будь-якому випадку необхідно відшукати місце пошкодження кабелю і відремонтувати. Якщо є механічне пошкодження зовнішньої оболонки кабелю теплої підлоги, система працює неправильно, з’являється витік струму в землю. Диф – автомати і ПЗВ спрацьовують, відключається контур, що гріє. В першу чергу потрібно перевірити правильність підключення термостата і датчика, цілісність ізоляції. Якщо з проводами та регулятором все гаразд, значить причина в силовому або гріючому кабелі.

Для успішного ремонту теплої підлоги необхідне спеціальне обладнання. Проводиться вимір у ланцюгах нагрівальних і живильних кабелів (опір ізоляції, опір нагрівальних жил). У ряді випадків допомагають вимірювання довжини нагрівальних кабелів дистанційно за сигналом, відбитим від кінця кабелю або пошкодження.

Прилади, які необхідні для перевірки електричної підлоги:

-імпульсний рефлектометр, для вимірювання відстані до несправності

-тестовий набір для трасування кабелю для більш точного визначення місця ушкодження

-високовольтний блок пропалювання

-Пошуковий генератор, приймач, а також цілого ряду допоміжних вимірювальних приладів, таких як тепловізор, мегомметр і т.д.

Рефлектометр посилає електричний імпульс у підключений до нього кабель. Імпульс проходить кабелем до місця несправності, де відбивається назад до рефлектометру. При цьому приладом вимірюється час, який знадобився імпульсу на те, щоб досягти несправності та повернутися назад. Значення часу перетворюється на показ відстані, яке виводиться на дисплей рефлектометра.

Після виконання ремонтних робіт робиться вимір опору ізоляції за допомогою мегомметра.

Ми здійснюємо  ремонт теплих підлог, систем обігріву, кабелю, що гріє, термостатів, датчиків та інших частин нагрівальних систем. Кваліфікація наших фахівців та наявність спеціального обладнання дозволяють зробити ремонт теплих підлог, повернути вам радість і тепло!

Інформація про послугу

Вартість :договірна
Час роботи :3-8 годин
Телефон :(099) 100 52 64

Якщо тепла електрична підлога не працює, телефонуйте