Электроизмерительные работы Киев

Електровимірювальні роботи

Електровимірювальні роботи в Києві та області

Проводити електровимірювальні роботи необхідно у порядку і з встановленої періодичністю. Це залежить від ряду факторів: умови експлуатації, призначення установок. Постійний нагляд за пристроями захисту, за станом ізоляції дозволяє уникнути виходу з ладу споживачів. Це дуже важливе для промислових об’єктів.

Перевірка ізоляції, визначення ступеня електроприладів та оцінка їх придатності до використання триватимуть небагато часу. Електровимірювальні роботи – це низка технічних заходів для перевірки надійності всіх елементів обладнання, яке знаходиться на території підприємства, приватному будинку, заміському котеджі або в будь-якому іншому приміщенні. Проведення електровимірювальних робіт дозволяє оцінити можливість експлуатації із запровадженням додаткових потужностей, збільшення навантаження та економії витрат.

Відсутність заземлення, неправильне підключення, витік електроенергії, порушений або в недостатній кількості ізоляційний шар – все це вимагає своєчасного виявлення та усунення, щоб запобігти поломкам електрообладнання та забезпечити безпеку використання електромережі.

Найбільш затребуваними видами електровимірювальних робіт, як у промислових будівлях, так і в будинках, є: вимірювання опору ізоляції, заземлювальних пристроїв, ланцюги «фаза – нуль», перевірка ПЗВ.

Проведення регулярних електровимірювальних робіт запобігає появі коротких замикань, вигоряння силових ліній, прилеглих поверхонь установок та виробничих ліній, травмування робітників. Вчасно зроблена діагностика дозволяє скоротити витрати на ремонтно-відновлювальні роботи, уникнути необхідності термінової заміни приладів.

У сучасному світі практично будь-яка будівля обладнана складною системою електромереж. А якщо це промисловий об’єкт або торговий центр, то вони укомплектовані великою кількістю різних установок і обладнання.

Електровимірювальні роботи завжди починаються з візуального огляду електропровідників та інших електроліній, коли можна виявити деформацію ізоляційного шару і визначити причину проблем, що виникли. Потім за допомогою спеціальних приладів виконуються виміри ізоляції, співали «фаза – нуль», стан заземлюючих пристроїв. Вимірювання петлі «фаза – нуль» перевіряють роботу захисних автоматів. В результаті складається технічний звіт з проведених електровимірювальних робіт, що включає показання приладів та висновки фахівців. Періодична перевірка електрообладнання необхідна нормального функціонування електроустановок, забезпечення безпеки праці з виробництва. Електровимірювальні роботи проводяться як з профілактичною метою, так і перед здаванням об’єкта в експлуатацію. Для безпеки персоналу та з метою запобігання аварійним ситуаціям.

Споживачу електроенергії дуже важливо уважно ставитися до електровимірювальних робіт, оскільки вони дозволяють виявити всі недоліки електроустановки: цілісність провідників і наявність хороших контактів.

Проведення електровимірювальних робіт потрібне у таких випадках:

Отримання висновку комісії щодо правильності експлуатації

При капітальному ремонті та будівництві

У побуті при переоблаштуванні системи освітлення

При періодичних випробуваннях, прописаних у паспорті.

Інформація про послугу

Вартість :договірна
Час роботи :3-8 годин
Телефон :(099) 100 52 64

Є необхідність провести електровимірювальні роботи, дзвоніть