Ремонт електричних теплих підлог

Ремонт електричних теплих підлог

Обрив і замикання теплої підлоги

Пошук обривів і замикань в системі електричних «Тепла підлога» може проводитися за допомогою спеціальних приладів. Розкривати покриття повністю немає необхідності, проводиться сканування поверхні для пошуку місця пошкодження. Необхідно дізнатися схему укладання для визначення місця пошкодження нагрівального кабелю.

Знайти обрив або інші пошкодження теплої підлоги допоможуть спеціальні прилади, які не мають в домашніх умовах. Майстри, які займаються обслуговуванням і ремонтом теплих підлог, проведуть швидку і якісну діагностику і вирішать всі ваші проблеми. Системи «Тепла підлога» монтуються під плитку, ковролін, лінолеум, ламінат і т.д., зручні у використанні і забезпечують комфортні умови для проживання. Як і будь-яка техніка, з часом система може вийти з ладу.

Причин, через які тепла підлога не працює, не дуже багато: -виробничий шлюб в роботі нагрівального кабелю -ремонтні роботи -порушення при установці Якщо при включенні теплої підлоги, спрацьовує автомат захисту, значить, відбувається замикання в нагрівальному або силовому кабелі, а ще може бути порушена ізоляція.

У будь-якому випадку необхідно відшукати місце пошкодження кабелю і відремонтувати. Якщо є механічне пошкодження зовнішньої оболонки кабелю теплої підлоги, система не працює належним чином, з’являється витік струму в землю. Диф – автомати і УЗО спрацьовують, відключається гріє контур.

В першу чергу потрібно перевірити правильність підключення термостата і датчика, цілісність ізоляції. Якщо з проводами і регулятором все в порядку, значить причина в силовому або гріє кабелі.

Для успішного ремонту теплої підлоги необхідне спеціальне обладнання. Проводиться вимір в ланцюгах нагрівальних і живильних кабелів (опір ізоляції, опір нагрівальних жил). У ряді випадків допомагають вимірювання довжини нагрівальних кабелів дистанційно за сигналом, відбитому від кінця кабелю або пошкодження.

Прилади, які необхідні для перевірки електричної підлоги: -імпульсний рефлектометр, для вимірювання відстані до несправності -тестове набір для трасування кабелю для більш точного визначення місця пошкодження -високовольтний блок запису -пошуковий генератор, приймач, а також цілого ряду допоміжних вимірювальних приладів, таких як тепловізор, мегомметр і т.д.

Рефлектометр посилає електричний імпульс в підключений до нього кабель. Імпульс проходить по кабелю до місця несправності, де відбивається назад до рефлектометром. При цьому приладом вимірюється час, який знадобився імпульсу на те, щоб досягти несправності і повернутися назад.

Значення часу перетворюється в показання відстані, яке виводиться на дисплей рефлектометра. Після виконання ремонтних робіт робиться замір опору ізоляції за допомогою мегомметра.

Ми здійснюємо ремонт теплих підлог, систем обігріву, кабелю, що гріє, термостатів, датчиків і інших частин нагрівальних систем. Кваліфікація наших фахівців і наявність спеціального обладнання дозволяють зробити ремонт теплих підлог, повернути вам радість і тепло!

Інформація про послугу

Вартість:договірна
Час роботи:3-8 годин
Телефон: (099)100 4264

Якщо теплі електричні підлоги не працюють, телефонуйте