Skip to content
Ремонт і обслуговування кабельних ліній

Ремонт кабеля та електропроводки Київ, область

Кращий досвід для ремонту, а також сервісного обслуговування вашої електромережі

Ремонт кабельних ліній - сучасна компанія, що спеціалізується на наданні послуг електролабораторії, з технічного обслуговування і ремонту кабельних ліній 0,4-10 КВ  

Інструмент пошук обриву електропроводки

Ми виявляємо, усуваємо пошкодження силових кабельних ліній, виявлення обриву кабелю проводиться акустичним або індукційним методом. Виконуємо електровимірювальні роботи, пошук витоку електрики, а також трасування кабелів, крім того проводимо перевірку, діагностику і випробування кабелів будь-якої складності.

Найпоширеніше ушкодження кабелю це однофазное замикання або обрив, при якому можуть бути замикання з високим або незначним опором. Це відбувається внаслідок невірного підбору кабелю по перетину або по типу, пошкодження кабельної лінії під час експлуатації, а також від природного зносу. Причина може бути найрізноманітніша, як механічне пошкодження, так і коротке замикання, однофазне або трифазне.

При роботі використовуємо тільки сучасне, перевірене обладнання світових брендів, створене спеціально для пошуку пошкодження кабелю. Оперативно проводимо пошук комунікацій, а також роботи з монтажу, в тому числі і підземних і знеструмлених кабелів в землі. Наша команда – кваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи. Ми гарантуємо якісне та швидке технічне обслуговування, ремонт кабельних ліній, що необхідно для безаварійної експлуатації.